Своїми поправками «слуги народу» відстоюють інтереси олігархів, – експерт

02 грудня, 08:40
ЕКОНОМІКА
Своїми поправками «слуги народу» відстоюють інтереси олігархів, – експерт
Фото: Ua.news

Механізм поправок до законопроєктів, яким активно користуються депутати від «Слуги народу», дає можливість лобіювати бізнес-інтереси олігархів непомітно для громадськості і контролюючих органів.

Про це розповіла експерт з антимономольної політики Агія Загребельська.

Одною поправкою легко можна змінити правила гри на всьому ринку, зазначила вона і нагадала про «поправку Геруса», яка дозволила купувати електроенергію у Росії.

Загребельська зазначила, що ця поправка йде на користь Ігорю Коломойському, чия компанія і займається тепер імпортом електроенергії з країни-агресора.

«В Росії тільки одна компанія займається експортом та імпортом електроенергії. Це державний монополіст "Інтер РАО". Його керівник, людина із оточення російського президента Ігор Сєчін знаходиться під особистими санкціями з боку ЄС та США через анексію Криму та російську агресію на Донбасі. Таким чином, Україна порушила угоду з європейськими партнерами, за якою була зобов’язана від’єднатися від енергосистеми СНД та стати частиною європейського енергоринку», – сказала Загребельська.

Читайте також:
П'ять років мені розповідали про те, що я «агент Кремля».
05 грудня, 07:13
Парламент підтримав законопроєкт №1210, який передбачає різке зростання акцизів.
08:16
Представництво Латвійського агентства інвестицій та розвитку відновить свою роботу в Україні.
вчора, 10:10
Мешканці Кіровоградської, Тернопільської, Херсонської, Чернівецької та Чернігівської областей мають найнижчі середньомісячні заробітні платні.
04 грудня, 15:15
Понад 47 тисяч внутрішньо переміщених осіб і потерпілих на виробництві, а також члени їхніх родин отримали страхові виплати на суму 1 мільярд 800 мільйонів гривень.
03 грудня, 14:05
Міністр енергетики Олексій Оржель заявив про прийняття рішення щодо зміни керівництва і наглядових рад всіх стратегічних компаній, в тому числі Нафтогаз та Укренерго.
02 грудня, 16:37