У «Правому секторі» спростували причетність членів руху до вчорашньої стрілянини у Києві

02 грудня, 15:48
КРИМІНАЛ
Члени ПС на Банковій. З мікрофоном А. Тарасенко
Члени ПС на Банковій. З мікрофоном А. Тарасенко
Фото: Цензор

Затримані за підозрою у вчорашньому розстрілі автівки бізнесмена В’ячеслава Соболєва не мають стосунку до структур «Правого сектора».

Про це заявив лідер партії «Правий сектор» Андрій Тарасенко.

«Сьогодні низка ЗМІ розповсюдила інформацію щодо причетності членів Національно-Визвольного руху "Правий сектор" до замаху на депутата В'ячеслава Соболєва, в результаті якого він був поранений, а його малолітнього сина було вбито. За повідомленнями деяких медіа підозрювані у цьому злочині нібито мають відношення до "Правого сектору", бо підпорядковувались заступнику командуючого УДА так званому комбату "Червню"(Андрію Гергерту). НВР ПС вкотре наголошує на тому, що Андрій Гергерт та його бійці не мають жодного відношення до Правого сектора та звертається до журналістів із вимогою спростувати неправдиву інформацію, що була поширена», – повідомив Тарасенко.

У «Правому секторі» уже не вперше нарікають на недоброчесну працю журналістів, зокрема на те, що їхній рух часто плутають зі структурами, пов’язаними з Дмитром Ярошем, який вийшов із «Правого сектора» ще наприкінці 2015 року.

Читайте також:
США і Великобританія оголосили про розкриття найнебезпечнішого хакерського угруповання в світі.
вчора, 10:48
Геннадій Корбан регулярно проводить зустрічі з працівниками комунальних підприємств Дніпра, підрядниками, які виграють мільярди з міського бюджету Дніпра, та людиною, яка курує питання парковок у місті.
04 грудня, 06:08
Детективи Національного антикорупційного бюро України повідомили про підозру колишньому начальнику Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України Ігорю Щербині.
04 грудня, 05:40
У КП «Міжнародний аеропорт Одеса» пройшли обшуки у справі за фактом заволодіння коштами.
02 грудня, 12:54
Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду повернула справу «діамантових прокурорів» Корнійця і Шапакіна до Голосіївського суду.
01 грудня, 10:27
Одеському поліціянту оголосили підозру: його звинувачують у побитті директора одного з державних підприємств.
30 листопада, 07:54