У Фінляндії тривають військові навчання, армія готується до можливого вторгнення зі Сходу

28 листопада, 12:50
СВІТ
Військові навчання армії Фінляндії
Військові навчання армії Фінляндії
Фото: Maavoimat

Збройні сили Фінляндської Республіки 27 листопада розпочали проведення військових навчань на Південному Сході країни.

Бойове злагодження під назвою "Kaakko 19" триватиме до 4 грудня поточного року у безпосередній близькості до кордону з РФ, повідомляє сайт сухопутних військ Фінляндії.

Головна мета — перевірити взаємодію піхотних з'єднань, військово-повітряних сил і прикордонної служби на випадок ворожого вторгнення.

Бойові маневри, в яких беруть участь 12 тисяч військовослужбовців, сконцентруються на обороні південно-східного регіону.

Читайте також:
На тлі урядової кризи громадська підтримка націоналістів з партії "Справжні фіни" (фін. Perussuomalaiset) невпинно зростає.
18:00
Інфраструктурні об'єкти стратегічного значення у Фінляндії цікавлять російських і китайських шпигунів.
10:50
Представники німецького бізнесу сподіваються, що проти Росії не будуть запроваджувати нові санкції.
08:40
За останні 10 років народжуваність серед корінного населення Фінляндії (етнічних фінів, місцевих шведів і саамів) зменшилась на 25%.
вчора, 14:30
Голова уряду Грузії Ґеоргі Ґахарія звернувся до громадян своєї країни щодо неприпустимості вчинення вуличних безладів і попередив про можливі наслідки за заклики до громадської непокори.
04 грудня, 17:00
Президент Ґітанас Науседа звернувся до представників країн-учасниць НАТО, які зібрались у Лондоні, із закликом назвати РФ основною загрозою альянсу.
04 грудня, 10:30