​У Полтаві гастролюватиме скандальна «Maruv»

13 серпня, 07:20
​У Полтаві гастролюватиме скандальна «Maruv»

Співачка, яка перемогла у цьогорічному національному відборі на "Євробачення" і не вважає війну в Україні агресією РФ, вже скоро приїде з концертом до Полтави.

У Ганни Корсун, відомої публіці під сценічним ім'ям "Maruv", заплановані гастролі по всій Україні. 26 листопада її концерт має відбутися у полтавському палаці дозвілля "Листопад", ціна квитків від 250 до 850 гривень.

В оголошенні про концерт у палаці дозвілля "Листопад" взагалі не сказано про прихильність співачки до країни-агресора, де вона так любить виступати. Натомість йдеться про успіх сольної кар’єри та величезну популярність після участі у нацвідборі "Євробачення-2019".

Зазначимо, що попри російсько-українську війну, вона постійно мала концерти в РФ з 2014 року. Таким чином, за словами "Maruv", її творчість «мала нести мир […] бо хтось береться за зброю, а хтось — за музику».

Читайте також:
6 грудня зал Галереї мистецтв об’єднав дві урочисті події поціновувачів мистецтва.
07 грудня, 17:58
5 грудня у Дрогобичі відбулася презентація збірника «Україна і Хорватія: історичні паралелі».
07 грудня, 06:20
Угоду про наукове співробітництво між українськими дослідниками з Інституту Археології Національної Академії Наук України та представниками Інституту Археології та Етнології Польської Академії Наук підписано у Варшаві.
05 грудня, 10:30
Щорічний фестиваль поезії "Листоверт" відбудеться наступної суботи у Полтавському художньому музеї імені Миколи Ярошенка.
30 листопада, 17:35
Дослідник Броніслав Сьомик презентував у Кременчуці наукове есе "Українці п’яти континентів" про внесок українців у розвиток різних держав.
30 листопада, 09:35
Київське видавництво «Zалізний Тато» планує видати збірник інтерв’ю чеченського політичного, державного і військового діяча Джохара Дудаєва.
27 листопада, 09:20