У Полтаві гурт «Бумбокс» презентував новий альбом

29 листопада, 12:49
ПОЛТАВА

28 листопада в Полтаві відбувся концерт гурту «Бумбокс», під час якого було презентовано подвійний альбом «Таємний Код: Рубікон».

Альбом, записаний в Україні, Франції та Сполучених Штатах Америки, вперше в історії гурту складається з більше, ніж 11 пісень. Альбом вийде на подвійному вінілі, касетах та CD-версії «фан-пак», до якої увійде бокс для CD, два CD, фотобуклет, що ілюструє запис альбому, та стікер-пак.

Концертний тур Україною має бути наймасштабніший за всю історію «Бумбоксу».

У Полтаві зал був заповнений вщент, глядачі співали всі пісні разом з улюбленим гуртом.

Всі кошти за придбані на концерті товари з символікою гурту, а також частина з продажу квитків підуть на підтримку українських вояків.

Читайте також:
У Лубенському районі Полтавщини хлопець зазнав травм унаслідок необережного поводження з болгаркою.
08:31
Новим прокурором Полтавської області стане Ярослав Голинський.
06 грудня, 15:56
5 грудня до 1-ї міської клінічної лікарні Полтави був доставлений чоловік із серйозною травмою руки. Причина травмування – розрив петарди.
06 грудня, 08:21
У Полтаві в історичній частині міста побудували багатоповерховий житловий будинок зі значними порушеннями.
06 грудня, 07:52
Резонансне затримання, яке відбулося в Полтаві у вересні цього року, та подальші процесуальні дії стосовно Самвела Мартиросяна мають замовний характер, стверджують адвокати.
05 грудня, 13:26
Новий український дизель-потяг ДПКр-3 готовий до обслуговування пасажирів на залізничній гілці між аеропортом Бориспіль і головним вокзалом Києва.
05 грудня, 11:05