У Полтаві перекриють рух однією з вулиць

ПОЛТАВА
10.09.2018, 15:13

Полтавський міськвиконком має намір ухвалити рішення про тимчасове перекриття руху транспортних засобів на вулиці Баяна від перехрестя з бульваром Щепотьєва до будинку на вулиці Баяна, 130. Відповідний проект рішення з’явився сьогодні на сайті міськради.

http://www.rada-poltava.gov.ua/documents/proekty_rishen_miskvykonkomu/

«Розглянувши звернення ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» щодо тимчасового перекриття руху транспортних засобів на вулиці Баяна від перехрестя з бульваром Щепотьєва до будинку на вулиці Баяна, 130, пов’язане з виконанням аварійних земляних робіт щодо заміни ділянки теплової мережі відповідно до п.1 ст.26 Закону України «Про дорожній рух», п.14 ч.2 ст.10, ст.261 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», керуючись ч.1 п. «а» пп.17 ст.30, ч.6 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Полтавської міської ради вирішив дозволити тимчасове перекриття руху транспортних засобів на вулиці Баяна від перехрестя з бульваром Щепотьєва до будинку на вулиці Баяна, 130», — йдеться у проекті рішення.

Проектом передбачено встановлення дорожніх знаків та забезпечення об’їзду транспорту, а також безпечних умов руху пішоходів згідно зі схемою організації дорожнього руху, погодженою з управлінням патрульної поліції.

По завершенню аварійних земельних робіт, ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» буде зобов’язане відновити порушені об’єкти благоустрою у повному обсязі, а також відновити рух зазначеною ділянкою дороги.

Читайте також:
Суд примусив правоохоронців розпочати провадження.
вчора, 07:14
13 грудня в Полтаві пройшов майстер-клас з виготовлення новорічної іграшки.
14 грудня, 13:18
Ліквідатори аварії провели круглий стіл, де обговорили нагальні проблеми.
14 грудня, 08:51
Виставка розпочалася 12 грудня.
13 грудня, 18:18
Кременчуцькі депутати звернулися до прем’єр-міністра щодо підтримки національного виробника.
13 грудня, 14:15
Конкурс на кращий пам'ятник загиблим на Сході захисникам України планують провести у Гадячі.
13 грудня, 12:05