«У стінах парламенту – парламенту немає», - Член фракції «Батьківщина» Ігор Луценко

Опінії
29.12.2014, 10:56
 «У стінах парламенту – парламенту немає», -  Член фракції «Батьківщина» Ігор Луценко

«Ця ніч показала, що коаліція минулого з майбутнім неодмінно продукує минуле. Ми побачили, що у стінах парламенту – парламенту нема. Ми побачили, що в костюмах народних депутатів сидять переважно не народні депутати», - написав свою думку у блозі на сайті видання «Українська правда» народний депутат, член фракції «Батьківщина» Ігор Луценко.

За словами політика, сьогодні вночі голосами Народного фронту, Блоку Петра Порошенка і частини Самопомочі було зімітовано прийняття бюджету шляхом натискання кнопок. Фальшивість цієї дії у тому, що бюджету не існує – його тільки зараз будуть писати в уряді. Річ у тім, що той проект бюджету, котрий було роздано декілька днів тому, вже не є актуальним. Майже десятком законів, прийнятих напередодні, податкова система, система розподілу бюджетних коштів була радикально змінена – а отже, і дохідну, і видаткову частину бюджету потрібно докорінно перепланувати у відповідності до нових умов.

«Нового бюджету не існує, однак більшість проголосувала, вдаючи, що бюджет є. Таким чином ця більшість знищила себе як парламентарів. Ці люди відмовилися брати участь в управлінні державою, знехтували обов'язком законодавчої влади. Бюджет будуть писати у Кабміні. Головний фінансовий документ тепер формуватимуть ті люди, котрим народ не делегував на це право. Народ ввели в оману: народу пропонували голосувати за тих, хто приймає рішення – однак обранці після виборів приймати рішення відмовились, здавши свої повноваження фракційним керівникам і їх партнерам в уряді», - пише Луценко.

Політик констатує, що більшість з тих,хто голосував, навіть не усвідомили негативну глибину свого кроку, що і являється конституційним злочином. Ігор Луценко наголошує, що у парламентській республіці, якою номінально нібито є Україна, нищити парламент як головну інституцію – означає нищити основи держави.

«Нам потрібно зрозуміти: вільна, розумна, чесна країна ще тільки чекає на нас у майбутньому. Схоже, сотні життів тут, у Києві, і тисячі там, на Сході – поки що недостатня ціна, щоб майбутнє стало сьогоднішнім днем», - висловився народний депутат.

Нагадаємо, що у понеділок, 29 грудня, парламент підтримав 233 голосами запропонований урядом Державний бюджет України на 2015 рік. 


ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Штрих, який суттєво наближає епоху неадекватності
вчора, 13:45
Суспільство не довіряє поліції, її очільникам, прокуратурі і судам.
вчора, 06:37
Тепер у політиці пам’яті буде менше героїчного і патріотичного.
13 грудня, 13:57
Навіть прихильники «сильної Росії» визнають втрату Путіним авторитету.
13 грудня, 11:11
Коли міняють шило на мило, усвідомлюють, що вони точно «не лохи»? І їм вже по 42?
12 грудня, 23:47
Обговорення результатів нормандської зустрічі – це спроби піймати тінь на стіні.
12 грудня, 16:14