Поки російські мігранти стають численною і доволі помітною силою у західних країнах, наші співгромадяни розчиняються. Наче їх там немає.
Таку думку висловив військовослужбовець Збройних Сил України, керівник-засновник молодіжної організації «Авангард», фронтовик Євген Врядник. Він невтішно констатує, що українські біженці стали в Європі, США та Канаді атомізованим й аморфним середовищем, яке забуло про війну на батьківщині.
Як стверджує учасник бойових дій, українці мають лише один шанс прославитись у світі — як народ воїнів, як ті, хто був і лишається спадкоємцями, нащадками козаків, степових воїтелів. А відтак, українців повинні боятися або інакше будемо вічними жертвами, паріями, котрі провалюються у забуття.
«Мені тут, на передовій, дійсно огидно думати, що вважає себе українцями вся та закордонна аморфна маса, котра боїться всього на світі та не може дати відсіч не те що етномафіям та ОПГ, які крадуть українок та користують у борделях – та навіть якимось польським гопнікам. Чи зроблять це діаспоряни-українці у відповідь на всі приниження, котрі їх примушують терпіти?», — слушно зауважив Євген Врядник.
Окремо фронтовик наголосив на тому, що українські переселенці й так звані «біженці» мають поводитися в Європі більш активно, бо такого зосередження наших людей на Заході як зараз — не було раніше, і не буде ще довгий час. А отже, цим треба користуватися на повну.
«Це зовсім різні люди, і далеко не всі з них жінки та старі. Багато з них — молоді (або відносно молоді) тіпи́, які знаходять час на розваги, мандрівки тощо. Було б круто, щоби в сьогоднішній ситуації інтереси цих людей не обмежувалися лише футболом. Наприклад, в тих же німецьких містах є безліч чорних бариг та різного непотребу, тож гуртуватися можна не лише навколо матчів збірної. Змусити їх донатити на нашу армію, або самим донатити їхніми грошима.
Погодьтеся, не найгірший варіант з можливих. На жаль, необхідно бути готовим змиритися з тим, що велика кількість тих, хто поїхав, — не повернуться додому в найближчій перспективі. Впливатимуть на це різні чинники, від гуманітарних і соціальних до простого невміння (поки що) держави комунікувати з цими людьми. Але, зростання впливу на вулиці в низці європейських країн може бути корисним фактором в майбутньому. Принаймні, це точно не завадить», — підсумував Євген Врядник.
Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам, що Європі невпинно зростає кількість біженців з України, найбільше переїхало до Німеччини. Станом на кінець жовтня минулого 2023 року у країнах Європейського союзу отримали статус тимчасового захисту 4,24 мільйона українців.