Важка хода до справедливості

ПОЛТАВА
16.08.2018, 12:43

Якщо хтось із вас, шановні краяни, у нашому заголовку побачив надію на справедливість, мусимо вас розчарувати – ми про важку до неї ходу. Розхитана, розбалансована, корумпована, недолюстрована, недолуга система українського правосуддя все ще непохитно стоїть на сторожі кланових інтересів пристосуванців. У країні, яка прагне називатися цивілізованою, навіть уявити не можна ситуацію, щоб контролер судочинства – прокуратура – нахабно зазіхала на чуже майно! Прикриваючись законом! По-всьому, для Гройсмана, Луценка і Ко Конституція і закони не писані.

15 серпня під вікнами Окружного адміністративного суду м. Києва профспілки Полтавщини за солідарної підтримки колег з Федерації профспілок України, всеукраїнських профспілок і територіальних профоб’єднань, трудових колективів «Укрпрофоздоровниці» та «Укрпрофтуру» знову, вже вдруге, провели інформаційну акцію-пікетування з вимогами захистити справедливість в Україні і назвати речі своїми іменами – захоплення майна профспілок прокуратурою є рейдерством.

Як свідчили гасла пікетувальників та виступи спілчанських очільників, надія на можливість справедливого розгляду справи про визнання протиправним та скасування розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.01.2018 № 13-р «Про передачу будівлі профспілок у Полтаві Генеральній прокуратурі України» все ще не вмирає. Голова Полтавської облпрофради Леонід Вернигора, представник ФПУ у Верховній Раді України, народний депутат України Сергій Каплін, заступник Голови Федерації профспілок України Євген Драп'ятий, голова Полтавської обласної організації профспілки «Машметал» Валерій Пухай заявили рішуче «НІ!» свавіллю влади, котра грубо нехтує вимогами Конституції і законів України щодо захисту прав власності громадських організацій, інтересами трудівників.

Кабмін України ніяк не полишить спроб віджати у профспілок (своїх соціальних партнерів!) будівлі профспілкових об'єднань в Ужгороді, Полтаві, Одесі, Чернівцях, Івано-Франківську, навчально-методичні центри, заклади профоздоровниць, дитячо-юнацькі спортивні школи та учбово-спортивні бази, готелі і турбази, інші профспілкові об’єкти.

Ми навіть не оголошуємо опитування – чи зупинить наш український суд рейдерів від влади? Доки триватиме безкарність для «колядників», які використовують своє службове становище для власного збагачення за рахунок простого люду, відповідь «ні» буде безальтернативною.

І вчора суд радився не довго – у зв’язку з необхідністю ознайомитися з новими, наданими позивачем документами оголошено перерву у підготовчому засіданні до 10 вересня ц.р.

У відтермінуванні підготовчого засідання голова Полтавської облпрофради помітив певний позитив: «Ми отримали хоч і невелику, але чергову перемогу. Віримо, що і велика перемога буде за нами, за профспілками, за працівниками, людиною праці».

Вадим Демиденко

вибір редакції
Читайте також:
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
09:18
Станція екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Диканьці поповнилася новим транспортним засобом.
вчора, 11:12
Матеріальний резерв місцевого значення створили чиновники однієї з громад Полтавської області.
вчора, 08:30
Невдовзі під Полтавою з’явиться нове визначне місце — старий дуб перетворять на справжній витвір мистецтва.
26 травня, 12:24
Мисливські угіддя Полтавської області поповнилася поголів'ям благородного виду ссавців племінної англійсько-польської лінії.
26 травня, 10:40