Завітайте до Центру обслуговування платників та безкоштовно отримайте ключ електронного цифрового підпису

20.05.2015, 09:52
ЕКОНОМІКА
Завітайте до Центру обслуговування платників та безкоштовно отримайте  ключ електронного цифрового підпису

Державна податкова інспекція у м. Полтаві нагадує, що платники податків можуть подавати звітність до органів ДФС України в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.

Для цього потрібно завітати в кабінет №1 залу №1 Центру обслуговування платників Державної податкової інспекції у м. Полтаві за адресою вул. Фрунзе, 155 та безкоштовно отримати посилені сертифікати відкритих ключів посадових осіб підприємства, що мають право підпису, та печатки підприємства.

Перелік документів, необхідних для отримання ключів електронного цифрового підпису, розміщено на офіційному інформаційному ресурсі Акредитованого центру сертифікації ключів за адресою www.acskidd.gov.ua у розділі «Реєстрація користувачів».


Читайте також:
Українська митниця змінює формат роботи.
11:46
Парламент підтримав законопроєкт №1210, який передбачає різке зростання акцизів.
08:16
Представництво Латвійського агентства інвестицій та розвитку відновить свою роботу в Україні.
вчора, 10:10
Мешканці Кіровоградської, Тернопільської, Херсонської, Чернівецької та Чернігівської областей мають найнижчі середньомісячні заробітні платні.
04 грудня, 15:15
Понад 47 тисяч внутрішньо переміщених осіб і потерпілих на виробництві, а також члени їхніх родин отримали страхові виплати на суму 1 мільярд 800 мільйонів гривень.
03 грудня, 14:05
Міністр енергетики Олексій Оржель заявив про прийняття рішення щодо зміни керівництва і наглядових рад всіх стратегічних компаній, в тому числі Нафтогаз та Укренерго.
02 грудня, 16:37