Зе розділяє і володарює. Поки що

Зе розділяє і володарює. Поки що

Якщо взяти до уваги останню соціологію «Демініціатив» з КМІС'ом, попри дечиї заяви а ля Станіславський «Не вірю!», збереження достатньо високого рейтингу зеленим боунапартієм є наслідком умілого застосування ним безпрограшного методу теж було ласих до влади тамерланів – «розділяй і володарюй!». Зе чітко ділить 40 млн на Себе Безгрішного і решту 39 999 998 підданих. БАЙ (Богдан Андрій Йосипович) – поза списком, брахман.

Наша народна маса з її очевидно пошкодженими аналітичними рецепторами практично ніколи не вірила Верховній Раді більше, ніж президенту. Спрацьовували різні чинники, але, як вказують політологи, і Кучма, і Ющенко, і Порошенко мали вищий рейтинг за свою конституційну противагу.

Як на нас, наразі на свого бурлака Зе, котрий власноруч  затяг діряву балію з політичними помиями до законодавчого причалу, потужно  працюють корупційно-сексуальні скандали на борту лоханки під зеленим і веселим Роджером. Лише щодо рук є запитання, лідер активно маніпулював усіма кінцями.

Чим більше число слуг народу виявиться у минулому (а бажано й у теперішньому!) часі педофілами, казнокрадами, повіями, тим довше всенародна любов до свого в дошку блазня буде дивувати світ немислимими у нормальній країні рейтингами.

Про атрофію розумових центрів, які власне й формують закоханість плебсу у героя шапіто, свідчить все ще 64-відсоткове схвалення його дій. Так, це суттєво менше, ніж пікові значення електоральної непритомності на квітень-травень, але вам, земляки, що, треба чогось ще переконливішого за виконання квартальних номерів президентом?!

Знаєте, шановні, наше розчарування в українській людності теж сягнуло вже сливе пограничних значень. Маємо сумніви, що комусь з фанатів «аби не Рошен» розвидниться, навіть коли Зе скасує томос, женить «спільний сімейний бізнес» Сергія та Тетяни Сивохо (чим є за заявою радника їхній син Савва) на котрійсь із секретарок Пушиліна, уведе для Богдана посаду адміністратора Місцевого рукава Оріона (це рукав Чумацького Шляху з нашим Сонцем (і нами), або плюне межи очі недопалку у присутності нормандської пари Макрон & Меркель.  

Атож, більше слуг заплямованих, заскочених, непевних ‒ на їхньому фоні зелений ВАЗ* матиме вигляд лексуса.

*Це не тазик, ВАЗ – ініціали.

Народився у селі на Сумській Слобожанщині, наразі – полтавець, вчитель історії і тоді ще суспільствознавства, профспілковий чиновник, активіст і фрондер інформаційного простору, пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Читайте також:
У березні 2014 року відбувалася окупація Криму і починалася російська агресія на сході України.
11:28
В цю суботу в Сочі зустрінуться президенти Російської Федерації та Республіки Білорусь.
09:50
Влада, того не очікуючи, вивела на чисту воду та загострила увагу суспільства до земельних відносин, до корупції в земельній сфері і до тіньового використання земель.
09:26
Профспілки Полтавщини, які все ще є найбільшою громадською організацією і чия структура партійним штабам лише сниться, об'єднують близько 200 тисяч членів. У низці галузей ведуть активний соціальний діалог, зберігаючи вплив і авторитет в трудових колективах. В багатьох сферах профспілкові організації тримаються на плаву за інерцією, десь їхні справи справді кепські.
08:54
Просимо до експерименту, панове. Ось вам номер абонента Водафоне Зеленського Володимира Олександровича: 050 321 55 64. Телефонуєте? І що? А те, що ви – не Скабєєва.
вчора, 20:52
Верховна Рада прийняла у другому читанні президентський законопроект щодо «вдосконалення діяльності Державного бюро розслідувань».
вчора, 17:51