Журналіст показав маєток скандального генерала СБУ Кузнєцова з висоти пташиного польоту

КРИМІНАЛ
16.08.2020, 16:01
Журналіст показав маєток скандального генерала СБУ Кузнєцова з висоти пташиного польоту
Фото: pravda.com.ua

Начальник штабу АТЦ СБУ генерал-майор Геннадій Кузнєцов відомий історією з бізнесом на полонених.

Журналіст Володимир Бойко у себе на сторінці у Фейсбук оприлюднив маєток начальника штабу Антитерористичного центру при СБУ генерал-майора Геннадія Кузнецова, зведений Геннадієм Івановичем на березі Дніпра на столичних «Осокорках» завдяки «обміну полоненими».

Бойко нагадав бекграунд генерал-майора, зокрема історії про те як Кузнецова два рази виганяли з СБУ за вчинення корупційних правопорушень, у 2011 році він був засуджений вироком Печерського районного суду Києва за вчинення службового злочину. Та про результати службових перевірок Кузнецова, коли була винесена сувора догана з попередженням про неповну службову відповідність за розкрадання бюджетних коштів, використання службового автомобіля для поїздок на відпочинок за кордон і «ліві заробітки» у вигляді охорони концертів Вакарчука з отриманням грошей «у конверті».

«Тож не дивно, що з огляду на бурхливу кримінальну біографію Кузнецова глава держави Андрій Єрмак включив його представником України до складу Тристоронньої контактної групи замість Валерії Лутковської, у березні 2020 року нагородив (Указом за підписом Зеленського, який працює президентом у Офісі Єрмака) Орденом Данила Галицького та призначив його «головним по обміну полоненими», – пише Бойко.

Окремо журналіст нагадав про генеральський бізнес на полонених.

«Працює спільний бізнес Єрмака та Кузнецова за наступною схемою. У ДНР/ЛНР утримується, припустимо, 7-10 українських військовослужбовців і бойовики готові їх обміняти на своїх комбатантів. Але список тих, кого хоче забрати українська сторона, складається в штабі Антитерористичного центру при СБУ і в цей список начальник штабу АТЦ при СБУ Геннадій Кузнецов включає лише 2 або 3 українських солдатів. А решта 15 – 20 осіб – це бізнесмени, які проживають на окупованій території і яких бойовики спеціально затримують для того, щоби вони заплатили за включення їх Україною в «список на обмін, – нагадав Бойко.

Зазначивши, що Місце в «списку на обмін» коштує від 30 до 80 тисяч доларів.

«Платити треба представникам бойовиків, після сплати грошей Кузнецов включає цього бізнесмена або колишнього бойовика в перелік осіб, запитуваних Україною, а глава держави Єрмак, зі свого боку, звільняє осіб, які утримуються на підконтрольній території й становлять інтерес для окупаційної влади. Наприклад – колишніх співробітників спецпідрозділу «Беркут», яких судили по обвинуваченню у вбивстві 39 беззбройних учасників акцій протесту в лютому 2014 року» – резюмував журналіст.

Читайте також:
Політика
НАЗК закрило очі на конфлікт інтересів при захисті дисертації Іриною Салогуб
вчора, 10:05
Кримінал
Експосадовець «Укргазвидобування» Євген Стешенко продовжує ігнорувати виклики НАБУ
27 березня, 17:04
Політика
Родина експрацівника СБУ Герсака під час війни скуповує коштовне майно — розслідування
27 березня, 16:03
Кримінал
Вони намагалися дати 100 тис. дол. хабаря начальнику Сумської міської військової адміністрації
26 березня, 18:54
Кримінал
НАБУ і САП завершили розслідування у справі міського голови Сум
26 березня, 18:30
Кримінал
В рамках даної справи правоохоронці розкрили схему заволодіння електричною енергією «Укренерго». Її вартість склала понад 716 млн гривень.
26 березня, 15:45