•  

Бабуся-інвалід з Полтавщини віддала всі свої заощадження для солдат в АТО

1540
Бабуся-інвалід з Полтавщини віддала всі свої заощадження для солдат в АТО

77-річа бабуся-героїня Ганна Дацій проживає в селі Березняки, що на Полтавщині. Трудову діяльність вона почала відразу після війни ветфельдшером, а в 26 років з жінкою сталося нещастя - на будівництві отримала травму хребта і залишилася інвалідом на все життя. Не дивлячись на це, Ганна Григорівна не перестала працювати, тримала велике господарство, пише видання «Комсомольська правда».

«Ганна Дацій живе сама, донька давно переїхала до Росії. Пересувається за допомогою палички і потребує допомоги. Але нещодавно вона сама стала благодійницею, - розповіла журналістам видання голова Хорольської районної ради Юлія Бойко. - Ще навесні пенсіонерка віддала перші 3 тисячі гривень на потреби армії, а також внесла на рахунок місцевих волонтерів, які возять в зону АТО провізію, ще 4 тисячі гривень».

«Я інакше не можу, дуже хочу допомогти тим, хто відстоює нашу землю. Одну війну я вже пережила. Ми з братом, як могли, підгодовували солдатів, які рили окопи біля села. Віддавали їм останній шматок хліба, збирали шовковицю і смажили насіння», - говорить скромна пенсіонерка.

А в 1986 році Ганна Григорівна прихистила у себе сім'ю, яка покидала зону відчуження після трагедії на Чорнобильській АЕС.

Варвара Самохіна

Коментарі