•  

Батьки вихованців Полтавської школи мистецтв скаржаться на неналежні умови в закладі

2310
Батьки вихованців Полтавської школи мистецтв скаржаться на неналежні умови в закладі

Батьки учнів Полтавської школи мистецтв «Малої академії мистецтв» імені Раїси Кириченко невдоволені неналежними санітарно-гігієнічними умовами в приміщенні закладу. Зокрема, їх обурює брудні вбиральні, павутина на стелі та засмічені полиці в роздягальні, переповнені смітники. Про це на сторінці школи мистецтв написала користувачка соцмережі «Вконтакте» Наталія, яка водить дитину на заняття в заклад.

Також у зверненні «Останньому Бастіону» батьки зазначили, що роздягальні в школі мистецтв зачинені в будній день. Діти вимушені носити свій зимовий важкий одяг у класи, де відбуваються заняття.

Цей факт нам підтвердила й директорка закладу Тетяна Магомедова в телефонній розмові. Вона сказала, що роздягальні працюють тільки у вихідні – сб і нд. В інші дні діти залишають одяг у класах. Такий графік директорка пояснила відсутністю штатної одиниці комірника в школі.

Нагадаємо, управління капітального будівництва Полтавської міської ради планувало частково реставрувати будівлю Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченк до кінця 2016 року.

«Останній Бастіон» писав про приватне підприємство «Укрінтербуд», що реконструює Полтавську міську школу мистецтв методом перфоратора та пінопласту.

ЧИТАЙТЕ: Полтавську школу мистецтв реконструюють методом перфоратора та пінопласту

Коментарі