•  

Суддя Гольник: Через тернії до зірок

26290

Після невдалих нападів на судимого за розбій народного депутата Дейдея, розкрадача дитячих атракціонів Антона Геращенко, шаленого, від боротьби з наркозасобами, Іллі Киви, клан невловимих зловмисників вирішив звести рахунки з відомою вже антикорупціонеркою суддею Ларисою Гольник.

Нагадаємо, що народний депутат від ОЗУ «Антинародний фронт» отримав осколкове поранення під час активізації розслідування антикорупційними органами кримінальних справ відносно його (Дейдея) незаконного збагачення.

На Іллю Киву невідомі вчиняли замах 04.07.2016 року, коли останньому не вистачало всенародної підтримки під час виборів до Верховної Ради по 183 виборчому округу.

Тепер підлі "зловмесники" підібралися до оплоту розтиражованих суддів-антикорупціонерів. Знахабнілі від безкарності, вони вчинили замах на суддю, яка, завдячуючи чоловіку-блогеру, та багатьом "проффесіоналам", стала живою легендою ще не створеного антикорупційного суду

Нагадаємо, що суддя Гольник, яка відпустила педофіла, стала відомою широкому загалу, коли погодилася, в рамках НСРД, обладнати свій суддівський кабінет засобами технічної фіксації, з метою провокації дачі хабаря міським головою Полтави татарином Мамаєм. Якого незабаром і попередила про операцію силовиків.

Читайте більше: Деіконізація судді Гольник

Чомусь після «Толі-тепловізора», який «розкриваючи» замах на генпрокурора Шокіна, виявив, що злочинці використовували тепловізор для прицілювання по броньованим вікнам очільника ГПУ, історія Дейдея, та історії інших медійних «провідників натовпу» потребують ретельної перевірки.

І відповідь на питання: кому це було потрібно?, з часом і обставинами стане зрозумілою.

Коментарі