Червоний Хрест Китаю надав гуманітарну допомогу Миргородській центральній лікарні

ПОЛТАВА
26.03.2015, 07:34
Червоний Хрест Китаю надав гуманітарну допомогу Миргородській центральній лікарні

У Миргород надійшла чергова благодійна допомога від Товариства Червоного Хреста Китаю. У другому транші - медичне обладнання. Його передали Миргородській центральній районній лікарні.

Портативне кисневе обладнання використовуватимуть для лікування тимчасово переміщених осіб та миргородців.

За словами головного лікаря Миргородської ЦРЛ Ярослава Будного, два сучасні генератори кисню та два електровідсмоктувачі використовуватимуть для інтенсивної терапії у всіх відділеннях лікарні.

Чергова гуманітарна допомога від товариства Червоного Хреста Китаю надійшла у рамках співпраці Миргородської міської ради та Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за особистого сприяння голови Полтавської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Ірини Плюсніної.

Варвара Самохіна


Читайте також:
Полтава
Усім фігурантам кримінального провадження повідомлено про підозри.
27 січня, 16:51
Полтава
У Полтавській обласній прокуратурі триває перевірка.
24 січня, 19:17
Полтава
Біленький, який разом з депутатами розкрадав бюджет, екстрено звернувся до КМУ.
09 січня, 16:07
Полтава
Ексзаступник прокурора Полтавської області Столітній має на мету повернутися на свою посаду, змістивши з неї діючого керівника Гладія.
03 січня, 15:05
Полтава
Істерика перед фіналом: як корупціонери намагаються урвати останнє з Полтави.
12.12.2025, 16:15