•  

«Чуйка» підказала губернатору, що наступної зими газу буде ще менше

2420
«Чуйка» підказала губернатору, що наступної зими газу буде ще менше

Голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко закликав вдаватися до жорсткіших кроків щодо населення і бізнесу заради примусової економії газу – наступного опалювального сезону області можуть відмовити в забезпеченні перевитрати по новому ліміту на споживання блакитного палива.

«Для мене постанова (урядова постанова №296 від 09,07,2014 про скорочення газоспоживання – «ОБ») – це сигнал на наступний рік. У поточному році Кабмін нам зменшить ліміт споживання газу на 30%. “Чуйка” у мене така. Це сигнал, щоб ми готувалися».

Як раніше повідомив директор департаменту з питань нафтогазового комплексу, промисловості, екології та природних ресурсів Ігор Піддубний у першій половині 2014-2015 опалювального сезону Полтавщині вдалося скоротити споживання 10% газу замість запланованих 30%.

Головко доручив керівникам профільних структур розробити ще більш економний план заходів, спрямованих на зменшення споживання газу «аби наступного року ми підійшли до опалювального сезону уже зі зменшенням споживання газу на 30%».

Коментарі