•  

«Дурачків із дурдому беруть у полтавські депутати» – громадський активіст Масюк

11990
«Дурачків із дурдому беруть у полтавські депутати» – громадський активіст Масюк

Відомий полтавський активіст, член ГО «Самооборона майдану» Олександр Масюк відреагував на вихід депутата міської ради «БПП» Сергія Чередніченка з партії. На думку Масюка, депутата попросили з фракції «БПП» у міськраді саме через шизофренію. Про це він заявив в інтерв’ю у рамках проекту «ГОЛОС НАРОДУ».

– Він сам написав цю заяву і пішов. Його попросили культурно через хворобу. У нього ж шизофренія. Уже є слухи, що він їде в Київ домовлятися. На «Полтавафарм» його, бідолашку психічнохвору, не взяли. Так він тепер у Києві хоче домовитися за посаду ближче до кормушки, – Масюк.

За словами Масюка, у полтавській міськраді депутатів обирають за критерієм неадекватності.

– Оце у нас таких (натяк на Чередніченка – ред.) депутатів набирають. Нормальних не беруть, а дурачків із дурдому беруть.

Зазначимо, Олександр Масюк – лідер громадської думки полтавців. Відомий своїм стилем триматися на публіці та веденням дебатів. Його поведінку та харизму намагалися в різний час копіювати Наталя Королевська, Сергій Каплін, Міхеїл Саакашвілі тощо. Представництво «Антикорупційного руху» останнього Масюк погодився очолити на Полтавщині.

Коментарі