•  

Головний ДАІшник Полтавщини Блажівський, якого впіймали на хабарі, продовжує отримувати зарплатню

6050
Головний ДАІшник Полтавщини Блажівський, якого впіймали на хабарі, продовжує отримувати зарплатню

Начальнику УДАІ Полтавської області Петру Блажівському, якого підозрюють в хабарництві в особливо великих розмірах та здирництві держава продовжує нараховувати заробітну плату – він досі обіймає посаду.

Керівник автоінспекції Полтавщини Петро Блажівський перебуває під підпискою про невиїзд та заставою майже 10 000 000 гривень. Проте, попри те, що ходить під судом, Блажівський формально все ще «при справах» зі всіма бонусами, що слідують.

Бо досі не звільнений.

Прес-секретар прокуратури Полтавської області Людмила Іващук повідомила «Останньому Бастіону», що відомством було скероване до Октябрського райсуду Полтави клопотання на відсторонення від займаної посади підозрюваного. Разом з цим прес-секретар наголосила, що надалі рішення за ухвалою суду, згідно закону, приймає керівництво підозрюваного.

Дату, коли було направлене клопотаня, а також ймовірну дату розгляду в прес-службі прокуратури наразі намагаються з’ясувати.

Ухвала про відсторонення з посади вступить в силу з моменту проголошення – уточнили «ОБ» у відомстві.

Таким чином Петру Блажівському продовжує нараховуватися зарплатня і стаж.

Як раніше повідомлялося, головного ДАІшника Полтавщини впіймали на хабарі в тисячу доларів США на гарячому під час передавання грошей одним із працівників ДАІ. Крім того, у валізі Блажівського вилучили ще 18 тисяч доларів США. Гроші знайшли і під час обшуку в квартирі. Загалом - півтора мільйона гривень.

Коментарі