•  

Хворий на шизофренію депутат від БПП, що скоїв ДТП із жертвою, досі не покараний

26510
Хворий на шизофренію депутат від БПП, що скоїв ДТП із жертвою, досі не покараний

Голова Народної ради при Полтавській міській раді Володимир Дащенко стверджує, що в Полтавській міській раді є депутат від партії «БПП-Солідарність», хворий на шизофренію. У підтвердження Дащенко надає докази у вигляді копії медично-соціальних експертиз і виписок з історії хвороби. Згідно з ними, депутат Полтавської міськради від «БПП» Сергій Чередніченко має довідку інваліда ІІ групи і незворотне психічне захворювання «шизофренія».

Історія з психічними розладами Сергія Чередніченка сягає 2008 року. Тоді Чередніченко отримав довідку Полтавського обласного МСЕКу (центру медично-соціальної експертизи), у якій зазначена інвалідність ІІ групи з ураженням опорно-рухового апарату. Через рік Чередніченко «переоформиться» на інваліда ІІІ групи за загальним захворюванням. Але ще в червні 2008 року в Полтавській обласній клінічній лікарні імені Скліфосовського С. Чередніченку ставлять консультативний висновок: РЕАКТИВНИЙ ПСИХОЗ і розлад поведінки, а в липні 2008 року лікар О.В. Савченко з Полтавської обласної клінічно-психіатричної лікарні імені Мальцева встановлює пацієнту Чередніченку діагноз – ШИЗОФРЕНІЯ.

Не беремо до уваги інвалідність Чередніченка за проблемами з опорно-руховим апаратом. Розглянемо, що означає встановлений у червні 2008 року діагноз ШИЗОФРЕНІЯ. 

За коментарем ми звернулися до Ірини Лукашенко, в.о. головного лікаря Полтавського обласного психоневрологічного диспансеру:

«Шизофренія відноситься до тяжких психічних розладів із хронічним перебігом. Психотичні розлади (шизофренія, зокрема) – протипоказання для обіймання високих і керівних посад. Вважаю, що людина з таким діагнозом не може працювати депутатом. Узагалі, не зустрічала людей, які перенесли психоз і були депутатами. Керувати транспортними засобами можна лише після 5 років ремісії (пацієнт не потрапляє у стаціонар, отримує амбулаторне лікування)».

За документами, наданими головою Народної ради Полтави при Полтавській міськраді, Сергій Чередніченко у 2008 році отримав завірений МСЕКом діагноз ШИЗОФРЕНІЯ. Тобто, мінімум до 2013 року він не мав законного права керувати транспортними засобами. Але 16.07.2010 року в с. Мгар, Лубенського району, Полтавської області Сергій Чередніченко скоїв ДТП, у результаті якого загинув шестирічний хлопчик.

Інтернет сайти рясніють інформацією про ДТП за участю Чередніченка, але багато сторінок або видалені, або деактивовані. Зокрема, стаття про ДТП зникла з сайту 0532. Схоже, депутату є, що приховувати, тому він старанно «підчищає» сліди.

На сьогоднішній день Чередніченко не поніс відповідальності за скоєне ДТП, входить до лав партії «БПП». Окрім того, він  є депутатом Полтавської міської ради.

Через це постають питання до Президента Петра Порошенка:

Яким чином партія «БПП-Солідарність» набирає депутатів до своїх лав? Чому Сергій Чередніченко з шизофренією перебуває у провладній партії і є обличчям Гаранту в Полтавській міській раді?

Згідно з Законом України про інформацію, уважати публікацію офіційним зверненням до правоохоронних органів та прокуратури Полтавської області. У зв’язку з вищевикладеним текстом, робимо запити на відповідні інстанції:

1) Чому депутат від «БПП» Сергій Чередніченко з розладами психіки обіймає посаду депутата Полтавської міської ради, чим несе потенційну небезпеку оточенню.

2) Хто надав право хворому на шизофренію Чередніченку керувати автомобілем у 2010 році?

3) Чому Сергій Чередніченко досі не покараний за скоєне у 2010 році ДТП, унаслідок чого загинула 6-річна дитина?

4) Чому Сергій Чередніченко досі не покараний за вчинення розбійного нападу на працівників МСЕКу, унаслідок чого головний лікар Жабо Т.М. отримала тілесні ушкодження, а з установи були вкрадена медична документація конфіденційного характеру.

Результати журналістського розслідування «Останній Бастіон» викладе на своєму сайті, соціальній спільності та в друкованому виданні.

P.S. Одночасно «Останній Бастіон» робить пропозицію внести до виборчого законодавства пункт, згідно з яким кандидати в депутати мають надати довідки з психоневрологічного диспансеру про відсутність психічних захворювань.

Коментарі