•  

Історія успіху Саші «Браслета»: як накрасти зерна на ROLLS-ROYCE за 16 млн грн

148560
Історія успіху Саші «Браслета»: як накрасти зерна на ROLLS-ROYCE за 16 млн грн

Агрофірма «Альфа-Капітал» Олександра Павлюченка (Саші «Браслета» з групи Авакова), яку правоохоронці звинувачують у крадіжках зерна, розжилася елітним ROLLS-ROYCE PHANTOM, ціна на який стартує від 16 мільйонів гривень.

У розпорядженні редакції «Останній Бастіон» опинилося фото єдиного у Полтаві ROLLS-ROYCE PHANTOM. На світлині він зафіксований біля ресторану «Криниця», на вул. Соборності. Державний номер– ВІ 0001 ОО.

Ми зробили запит у МВС, щоб дізнатися власника елітної машини. ROLLS-ROYCE PHANTOM виявився зареєстрованим на юридичну особу з номером ЄДРПОУ 35171344. Під цим номером в Єдиному реєстрі Мін’юсту зареєстровано приватне підприємство «Альфа-Капітал».

Власник «Альфа-Капіталу» – Олександр Павлюченко. У вузьких колах – Саша Браслет або Бульбасик. Кримінальний авторитет, «смотрящий» на бізнесом на газоліні в Полтавській області, людина з орбіти очільника МВС Арсена Авакова через його соратника Ігоря Котвіцького.

Судячи з фото, власник «Альфа-Капіталу» Олександр Павлюченко володіє ROLLS-ROYCE PHANTOM 2018 року випуску.

Ціна на таку модель в інтернеті починається від 16 мільйонів гривень.

Преміум-авто Павлюченко зареєстрував зовсім нещодавно – 6 вересня.

Окрім ROLLS-ROYCE, на ПП «Альфа-Капітал» записано півсотні автівкок, про що ми дізналися з реєстру МВС.

Водночас уже рік, як тягнеться справа з розкраданням підприємством «Альфа-Капітал» державного зерна.

23 липня 2018 року співробітники Управління захисту економіки Полтавської області ще виявили, що «Камаз» ПП «Альфа-Капітал» незаконно вивозив 50 тонн ячменю з поля сільгосппідприємства Державної кримінально-виконавчої служби України в селі Божкове Полтавського району. У подорожніх документах водія було вказано, що автомобіль перевозить не зерно, а пісок.

В ухвалі Октябрського суду від 13 травня 2019 року йдеться: «Службовими особами вищезазначених підприємств та установ продовжувалося здійснення злочинів за аналогічною схемою під час збору врожаю соняшника та кукурудзи з полів Державного підприємства «Сільськогосподарське підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України (№ 29)».

З деталями того, як «Альфа Капітал» незаконно викрадав зерно у колонії та монетизував його у ROLLS-ROYCE PHANTOM можна ознайомитися за текстом ухвали суду.

Зазначимо, офіс фірми Олександра Павлюченка «Альфа-Капітал» розташований по вул. Гагаріна, 5, на місці спаленої дитячої бібліотеки.

«Останній Бастіон» оголошує прийом оригінальних фотографій ROLLS-ROYCE PHANTOM з номерами ВІ 0001 ОО (того самого, як у нас на титульному зображенні) у Полтаві. Призовий фонд – 5 000 грн. Єдина умова: власник авто, Олександр Павлюченко, повинен бути за кермом/входити/виходити з транспортного засобу або перебувати в безпосередній близькості до ROLLS-ROYCE.

Редакція гарантує конфіденційність авторів. Знімки надсилайте на електронну адресу видання «Останній Бастіон»: info@bastion.tv.

Гнап Нерушима

Схоже

Остання спроба нажитися: у Оржицькому районі силовики розпочали знищувати врожай ...

ДБР продовжує кришувати незаконний видобуток копалин: у слідчого, що займався ...

Резонансна ДТП неподалік Бричківки: слідчих звинувачують у викривленні обставин справи. ...

Наживаються «Онур», ДБР, прокурори та судді, розплачуватимуться наші онуки та ...

Погрози зґвалтуванням та пошкоджений мікрофон: деталі нападу Сергія Чередніченка на ...

Коментарі