•  

Керівництво полтавської поліції змушує працівників купувати форму і ремонтувати кабінети власним коштом – джерело

32240
Керівництво полтавської поліції змушує працівників купувати форму і ремонтувати кабінети власним коштом – джерело

Як супер реформатори – керманичі поліції Полтавщини примушують рядових працівників за власний кошт придбавати формений одяг і виконувати ремонт робочих кабінетів, виданню розповіли власні джерела з ГУ НП області. 

За вказівкою горе-керівників ГУ НП в Полтавській області рядових працівників територіальних підрозділів поліції примушують купувати формений одяг за власні кошти. Мотивується це підвищенням зарплати та нарахування премій. 

– Працівники не розуміють логіку видачі однострою: одним усе, іншим – нічого. Формений одяг отримують підлабузники та «стукачки», а звичайні «сірі миші», які роблять роботу, і ті, хто не виконує протиправні вказівки горе-керівників, залишаються наодинці зі своїми проблемами. До того ж, піддаються психологічному тиску, – зазначив поліцейський.

Інформатор назвав конкретний випадок, коли робітників примушують витрачати власні кошти на службові потреби.

– Один із фактів – коли начальник Слідчого управління Сергій Чиж, будучи відповідальним по управлінню, примушує купувати формений одяг за власний кошт шляхом погроз, криком із лайкою, перевіркою знань законодавчих актів, зняття із чергування, – розповів він.

Ліворуч Сергій Чиж. Фото з інтернету. 

Ціна повного комплекту форми стартує від 7 тис. грн при середній зарплаті звичайного поліцейського у 5-6 тис. грн.

Також відомі випадки, коли за вказівкою Чижа рядових слідчих примушували виконувати ремонтні роботи в кабінетах у відділах поліції. У разі відмови погрожували позбавити премій.

– Чому ж ані СБУ, ані прокуратура не перевіряє протиправну, а правильніше – злочинну діяльність керівників, а «хлопають» на хабарях роботяг, котрі намагаються прокормити сім’ї, виконуючи те, що від них вимагає керівництво, – риторично питає працівник ГУ НП.

Раніше «ОБ» писав, як начальник управління інформаційно-аналітичного забезпечення ГУ НП Філенко підім’яв під себе контроль за закупками офісної та спецтехніки для поліції, а також її ремонт та модернізацію.

ЧИТАЙТЕ: Програміст, завгосп, торговий агент, пенсіонер, хабарник, старий трансвестит – різноманітне життя одного з начальників УМВС Полтавщини

Коментарі