•  

Кікбоксери з Кременчука привезли додому золоті медалі з Чемпіонату Світу

550
Кікбоксери з Кременчука привезли додому золоті медалі з Чемпіонату Світу

З 28 квітня по 3 травня в місті Портимао, що в Португалії, Міжнародною Спортивною Кікбоксерською Асоціацією (ISKA) проводився Чемпіонат світу з кікбоксінгу.

Участь в змаганнях брали представники 23 країн світу (Україна, США, Англія, Ірландія, Шотландія, Кіпр, Іспанія, Португалія, Ямайка, Швейцарія, Італія, Польща, Німеччина та інші), загальною кількістю понад 450 спортсменів.

Для участі в чемпіонаті «Український Союз Кікбоксінгу» об’єднала спортсменів 4-х областей України: Полтавська, Чернігівська, Луганська, Київська. Кременчуцьку школу кікбоксінгу представляли спортсмени ГО «Спортивний Клуб «Гермес» Богдан Копкін (вагова категорія до 63,5 кг, розділи К-1, і лоу-кік) та його тренер – Олег Скирта (вагова категорія до 75 кг, розділ лайт-контакт серед ветеранів вікової групи 36-40 років), повідомляє "Кікбоксинг Кременчук".

Богдан Копкін вперше в історії Кременчука завоював золоті нагороди в двох найбільш жорстких розділах кікбоксінгу – К-1 і лоу-кік, на одному Чемпіонаті Світу, здолавши на своєму шляху представників Німеччини та Польщі, відправивши своїх суперників у нокаут у другому і третьому раунді. Кременчужанин переміг за очками представників з Португалії та Іспанії.

Олег Скирта також вперше в історії Кременчука став дворазовим Чемпіоном Світу (2014 - 2015 роки) серед ветеранів.

Після завершення Чемпіонату Світу з кікбоксінгу ISKA, кременчужанин Богдан Копкін у складі ще двох українських спортсменів, став претендентом на включення до професійного рейтингу ISKA.

Коментарі