•  

Корупційні схеми Полтавщини: «Полтаваобленерго» та «Енерджі-Консалтінг»

15550
Корупційні схеми Полтавщини: «Полтаваобленерго» та «Енерджі-Консалтінг»

До редакції «Останнього Бастіона» продовжують надходити скарги та листи від мешканців нашого міста й області в яких викриваються корупційні махінації на Полтавщині.

У сьогоднішньому листі мова йде про шалені хабарі, котрі деруть з приватних підприємців за підключення до електромережі:

«Якщо виникне потреба в приватного підприємця підключитись до електромереж потужностей та виготовити технічні умови, то останній звертається до ПАТ «Полтаваобленерго» і тут його чекають справжні пригоди… В Полтаваобленерго під приводом надання консалтингової допомоги відправляють до ТОВ «Енерджі-Консалтінг» де дійсно надають допомогу та таку, що «викручують руки» так наведу приклад, якщо необхідно підключити потужністю 200кВт то хабар становить 400 000 грн. тобто кіловати множаться на 2 плюс проходить офіційні платежі», - йдеться у листі.

Також у зверненні наводяться приклади вже викритих подібних схем з вимагання хабара у людей з боку ТОВ «Енерджі-Консалтинг», через вплив на посадових осіб ПАТ «Полтаваобленерго» у сфері надання технічних умов та підключення до електромереж.

До речі, за останнім фактом було відкрито кримінальне провадження на підозрювану особу Мельниченка В.І, а Октябрьським районним судом м.Полтава було видано дозвіл на його затримання. Але, як йдеться у зверненні, посадовим особам в УМВС України в Полтавській області була запропонована сума у 100 тисяч доларів, у якості хабара, за не притягнення до кримінальної відповідальності Мельниченка В.І.

Лист і додаткові матеріали прикріплені до статі.

Зауважимо, що ГО «Останній Бастіон» вже звернулась до прокурора Полтавської області Закорецького О.В. стосовно даної корупційної схеми з проханням провести перевірку і повідомити про її результати.

Тож про подальший розвиток подій і хід розслідування читайте найближчим часом на нашому сайті:www.bastion.tv

Коментарі