•  

Ковжога побратався з МВС, нагородивши міліцію за відсутність успіхів в боротьбі з корупцією і оргзлочинністю

4730
Ковжога побратався з МВС, нагородивши міліцію за відсутність успіхів в боротьбі з корупцією і оргзлочинністю

Ковжога роздав «фількини грамоти» полтавським міліціонерам.

Як повідомляється на офіційному сайті УМВС України в Полтавській області керівник «Управління Всеукраїнської спеціальної колегії з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю у Полтавській області» Олександр Ковжога нагородив грамотами працівників полтавської міліції.

Попри назву, яка лише імітує державний орган, «управління» екс-міліціонера Ковжоги є приватною організацією. «Антикорупціонер» Ковжога також відомий тим, що представляє інтереси мера Полтави Олександра Мамая в суді, де прокуратура звинувачує градоначальника в корупції.

При цьому «ряжений антикорупціонер і борець з оргзлочинністю» та міліцейська сторона, що приймала від нього «пошану», не змогли знайти кращого приводу для "братання" ніж розкриття справи, яка немає жодного стосунку до боротьби з корупцією або організованою злочинністю:

«За встановлення винного у скоєнні вбивства медсестри» – ідеться в урочистому звіті УМВС. Вбивцею, як відомо, міліціонери назвали божевільного.

Виникає питання – чи не є ряженими правоохоронцями ті, хто погоджується приймати «фількини грамоти» з рук ряжених антикорупціонерів, та ще й під «притягнутим за вуха» приводом.

Коментарі