•  

Кримінальну справу порушили проти головлікаря полтавської швидкої

9900

Причина – смерть літньої жінки внаслідок невчасного приїзду карети швидкої допомоги. Пацієнтка чекала майже годину.

Проти головлікаря полтавської швидкої Олександра Лавренка та посадових осіб Полтавського обласного центру екстреної медицини та медицини катастроф порушено кримінальну справу за поданням «Останнього Бастіону». 

Через систематичне й умисне применшення дирекцією закладу кількості карет швидкої допомоги на змінах з 36 до 17-25 машин, збільшилася кількість смертей серед місцевого населення. Нещодавно через це померла літня жінка, що чекала на карету швидкої майже годину.

Головлікарю та посадовим особам керівництва Полтавського обласного центру екстреної медицини та медицини катастроф інкримінують злочини, передбачені статями 139, 140 КК України – ненадання допомоги хворому медпрацівником і неналежне виконання професійних обов’язків, що спричинили тяжкі наслідки (смерть) хворому.

В ТЕМУ: Через півгодинну затримку швидкої померла 96-річна полтавка. ПОДАНА ЗАЯВА ДО НАЦПОЛІЦІЇ

Зазначимо, через цілеспрямовану політику українського уряду та керівництва медичної галузі, Україна посіла 2 місце в світі за рівнем смертності, станом на 2015 рік. Про це йдеться в даних, наведених Центральним розвідувальним управлінням США. Загальний коефіцієнт смертності в Україні склав 14,46 осіб на 1000 населення. Обійти українців в цьому антирейтингу змогла лише африканська країна Лесото, де коефіцієнт смертності досяг 14,89.

Геноцид українського народу триває. Свідченням того – від’ємний демографічний показник кількості населення, опублікований Держкомстатом.

За офіційною інформацією населення України склало 42.9 млн осіб станом на 1 січня 2015 року. З часу здобуття Незалежності, населення України зменшилося на 9.3 млн (52.2 млн у 1992 році – ред.).

Для порівняння, населення Латвії складає 2.2 млн, Фінляднії – 5.4 млн, Австрії – 8.4 млн осіб.

Скільки українців залишиться після цьогорічної зими з такою медициною, захмарними тарифами та виселенням із житла за борги - питання риторичне й відкрите. 

Коментарі