•  

Луганський хор заспівав полтавцям твори Лисенка

660
Луганський хор заспівав полтавцям твори Лисенка

Концерт мішаного студентського хору Інституту культури і мистецтв Луганського національного університету імені Тараса Шевченка став для їх диригентів захистом диплому магістра.

В програмі пролунали твори українських та зарубіжних композиторів. Завершальною кульмінаційною точкою концерту стало виконання твору полтавського композитора, народного артиста України, диригента симфонічного оркестру Полтавського театру імені Гоголя Віталія Скакуна «Україна моя» для хору і солістів (солісти – студенти ІКМ Артем Захаров і Анжеліка Крошко).

Сам захід пройшов у стінах Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського та зібрав сотні містян.

Мішаний студентський хор існує 17 років. За цей час хоровий колектив презентував своє мистецтво не тільки у концертах інституту і університету: у спільних проектах із симфонічним оркестром Луганської обласної філармонії, де виконувалися «Реквієм» Г. Лагранжа, «Ода до радості» К. Шмида, «Курські пісні» Г. Свірідова та ін.; в конкурсах хорового мистецтва у Ялті, Камінці-Подольскому, Києві; в концертах до Днів української культури в Австрії – у Відені, Айзенштадті, Інсбруці, Граці, Лінці, де звучали «Реквієм» Моцарта, хор з 9-ї симфонії Бетховена.

Віктор Карпенко

Коментарі