•  

«Magnum Opus» кинув виклик Роману Чабановському, «Чистій Полтаві» і «Citylab»

1630
«Magnum Opus» кинув виклик Роману Чабановському, «Чистій Полтаві» і «Citylab»

Учасники мистецького об’єднання «MagnumOpus» підтримали світовий флешмоб «IceBucketChallenge», який набув широкої популярності у серпні цього року.

Флешмоб уже підтримали «маґнумці» Анна Єгорова, Денис Стерн, Андрій Коновалов та Містер Коржик. Останній кинув виклик своєму колезі Роману Повзику, який сьогодні і здійснив обливання (на відео).

Повзик же у свою чергу кинув виклик молодим лідерам: архітектору, чия ескіз-ідея пам’ятного знаку Героям Майдану була визнана найкращою, керівнику урбан-об’єднання «Citylab» Дмитру Козиренку, голові громадського руху «Чиста Полтава» Роману Іщенку і заступнику губернатора Роману Чабановському.

IceBucketChallenge— це кампанія, спрямована на благодійництво, сенс якої в обливанні себе відром крижаної води. Мета — отримати кошти в фонд з вивчення аміотрофічного бічного склерозу.

За правилами, учасник, що облив себе відром крижаної води, має право кинути виклик ще трьом учасникам. Протягом 24 годин вони повинні зробити те ж саме. У разі відмови від участі в акції людина повинна внести пожертвування в доброчинний фонд в розмірі $100, в разі прийняття — сума складає всього $10.

В Україні ця акція набула дещо іншого характеру – це збір коштів, які будуть направлені у зону АТО.

Роман Повзик вже перерахував 150 грн. «Полтавському Батальйону Небайдужих» і сподівається, що цей ланцюжок зробить свій внесок у допомогу полтавським військовим в АТО. У трьох названих вище є 24 години, щоб прийняти виклик «маґнумця».

Антон Вайсман

Схоже

Завтра у Полтаві відбудеться «Борщ-фест»

Цей день в історіі. 5 липня

Коментарі