•  

Міськвиконком виділив 9,4 мільйона на премії для поштарів та вчителів

440
Міськвиконком виділив 9,4 мільйона на премії для поштарів та вчителів

З нагоди професійних свят («Дня вчителя» та «Дня пошти») міськвиконком виплатить працівникам освітньої галузі та поштарям по 700 гривень матеріальної допомоги. Фінансування премій здійснюватиметься в рамках Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення м. Полтава «Турбота» на 2018 рік.

Так, програмою передбачено виплата матеріальної допомоги у розмірі 700 гривень для 802 працівників Полтавської дирекції публічного акціонерного товариства «Укрпошта» відповідно до списків, наданих керівництвом зазначеної установи на загальну суму 561 400 гривень.

Також виплату повинні отримати 12 598 працівників закладів, установ та інших організаціях галузі освіти міста. Загалом, на фінансування виплат освітянам витратять 8 818 600 гривень.

За відповідне рішення одностайно проголосували на сьогоднішньому засіданні міськвиконкому.

Коментуючи прийняте рішення, Олександр Шамота зазначив, що ці виплати були попередньо передбачені у міському бюджеті на 2018 рік ще попереднім керівництвом. Чи фінансуватимуть подібні виплати у наступному році — не відомо, оскільки все буде залежати від обсягів бюджетів, затверджених урядом.

Коментарі