•  

На Глобинщині місцеві мешканці зібрали гуманітарку для дитбудинку в Харцизьку

220
На Глобинщині місцеві мешканці зібрали гуманітарку для дитбудинку в Харцизьку

За три дні мешканці Глобиного та ближніх районів зібрали 2,5 т гуманітарної допомоги для дитячого будинку, який знаходиться в окупованій території. За ініціативи бійця батальйону «Донбас» Олега Штефана та за підтримки працівників освіти Глобинського району діти зібрали допомогу 138 постраждалим у дитячий будинок міста Харцизьк.

У машину завантажили картоплю, близько 120 банок консервації, продукти харчування, дитячий одяг, книжки, засоби гігієни та іграшки.

Як зазначила голова працівників освіти Глобинського району Любов Качмар: «Допомогу зібрали 23 школи Глобиного та району за короткий термін. Дякуючи працівникам будинку дитячої та юнацької творчості, куди люди зносили допомогу, все охайно перебрали та упакували. Ми й надалі плануємо надавати допомогу дітям».

Олег Штефан розповів, що Олександра Іванівна, яка допомагала йому, коли був у полоні, а зараз активно допомагає українцям, що стали заручниками на території, підконтрольній бойовикам, повідомила про необхідність допомоги діткам віком від народження до 11 років, які живуть у дитячому будинку м. Харцизьк (Донецька область).

«Ми зв’язувалися з дитячим будинком ситуація катастрофічна. Дітям не вистачає продуктів харчування. Мешканці Глобиного зібрали допомогу, яку відправимо найближчим часом. Про час виїзду говорити не будемо в цілях безпеки», - додав Олег Штефан.

Коментарі