•  

На Полтавщині колишній військовий вчить підлітків захищати Батьківщину

2090
На Полтавщині колишній військовий вчить підлітків захищати Батьківщину

В місті Чутове, що на Полтавщині колишній військовий десантник, а нині правоохоронець зібрав навколо себе близько тридцяти місцевих підлітків і навчає їх основам військової справи. Всім учасникам «Клубу юних десантників» від десяти до шістнадцяти років.

З дерев’яними автоматами і кулеметом, що стріляє тенісними м’ячами підлітки вчаться захищати рідну землю від терористів, йдеться в сюжеті журналістів «Першого національного». Валентин Діброва, керівник «Клубу юних десантників» говорить, що саме в таких ігрових баталіях виховуються справжні патріоти. Кожен з учасників має свою зброю і своє бойове завдання, все майже як під час справжніх бойових дій: постріли, вибухи, дим і штурм позицій противника.

Трапляються і умовні «поранення», ними опікуються дівчата, які теж є членами клубу. Санінструктор Вероніка впевнена, що отримані під час навчання знання їй обов’язково ще стануть у пригоді. Юна дівчина вже вміє надавати першу допомогу пораненим бійцям і знає, як справлятися навіть з найтяжчими ушкодженнями.

Такий військово-патріотичний клуб у Чутовому діє вже близько трьох років. Його засновник Валентин Діброва вирішив передати свій військовий досвід молодому поколінню після виходу на пенсію. Про своїх вихованців колишній десантник розповідає: «Їм набагато потім легше буде в житті. В той час, коли їхні товариші сидять вдома біля комп’ютера або займаються невідомо чим, вони тут загартовуються, як морально, фізично, так і психологічно».

Сам Валентин є одним із учасників АТО, на Схід поїхав добровольцем. В бою під Краматорськом, отримав поранення і зараз проходить реабілітацію. Весь вільний час вирішив присвятити своїм вихованцям. В березні знову планує повернутися на Донбас. За своїх учнів, Валентин Валентинович не боїться, адже та школа, яку вони проходять в «Клубі юних десантників», допоможе вибрати правильний шлях в житті і стати справжніми патріотами своєї землі. 

Коментарі