•  

На травневі свята правоохоронці Полтавщини планують працювати в посиленому режимі

330
 На травневі свята правоохоронці Полтавщини планують працювати в посиленому режимі


З приходом травня міліція Полтави продовжує працювати в посиленому режимі. Така позиція правоохоронців пояснюється необхідністю у забезпеченні належної охорони правопорядку під час масових заходів, пов’язаних із відзначенням Дня міжнародної солідарності трудящих та 70-ї річниці Перемоги над нацизмом.

За інформацією заступника начальника ПМУ – начальника міліції громадської безпеки УМВС Георгія Карпіченка, з нагоди травневих свят у обласному центрі пройде ряд святкових заходів.

«За результатами аналізу минулих років та попередніми підрахунками в святкових заходах планується участь близько 4 тисяч громадян, - говорить Георгій Анатолійович. - До несення служби з охорони громадського порядку під час проведення заходів будуть задіяні майже 200 працівників міліції. Також в святкові дні чергуватиме весь керівний склад та посилені слідчо-оперативні групи. А вулицями нашого міста пересуватимуться також додаткові наряди патрулів.»

Міліція Полтави вітає громадян з наступаючими травневими святами та звертається з проханням не порушувати закон під час відпочинку, бути толерантними, не зловживати спиртними напоями та не порушувати правила дорожнього руху на автошляхах області.

Коментарі