•  

Для заповненого пораненими солдатами шпиталю в Полтаві не можуть знайти робочих рук

3080
Для заповненого пораненими солдатами шпиталю в Полтаві не можуть знайти робочих рук

Лишитися без ремонту в незадовільному стані ризикує Полтавський військовий шпиталь, який отримав 100 тисяч на відновлення.

Полтавський військовий госпіталь не можуть почати ремонтувати, хоча чиновники і відзвітували, що повністю профінансували відновлення медичного закладу, необхідного зараз пораненим, які прибувають з фронту.

96 тисяч гривень госпіталь отримав на ремонтні роботи з обласного бюджету, але за словами керівництва медзакладу фінансування закінчилося коли тільки підрахували вартість необхідних матеріалів.

Несподівано завантажений пацієнтами шпиталь опинився з початку війни – раніше майже не використовувався. Восени тут лише замінили електропроводку, і те силами волонтерів. Та почали працювати. В ньому уже пройшли лікування сотні військовослужбовців поранених на Сході, десятки лишаються там і зараз на лікарняних ліжках.

На кожну палату припадає по 10-12 поранених – це вдвічі більше нормального, кімнати необхідно розділити першочергово – кажуть в адміністрації лікарняного закладу. Повного капітального відновлення потребують туалети медзакладу.

Зараз тільки у хірургічному відділенні перебуває 49 хворих, сьогодні сюди привезуть ще 12.

«Не можна розпочати класти плитку в туалеті і залишити так: туалет не можна закрити, хворі не зможуть бігати на перший поверх» - говорить начальник медчастини військового госпіталю Артур Просолов.

До холодів ще необхідно замінити старі діряві віконні рами.

Єдиний вихід, який бачать працівники і пацієнти шпиталю звернутися до волонтерів - щоб втілити ремонт, потрібна робоча бригада, яка буде готова довести роботи до кінця у найкоротший термін.

Коментарі