•  

Надзвичайники за вихідні врятували від холоду більше 50 полтавців

660
Надзвичайники за вихідні врятували від холоду більше 50 полтавців

За вихідні понад 50 полтавців звернулися до місцевих наметів обігріву по допомогу. Загалом, за більш, ніж півтора місяці роботи таких пунктів, їх відвідало більше 850 осіб.

Не дивлячись на тимчасове потепління, кількість постраждалих від переохолодження не зменшується – констатували в управлінні цивільного захисту при облдержадміністрації. В останні дві доби через підвищення температури люди стали легше одягатися. Та це потепління – оманливе.

За прогнозом полтавського Гідрометцентру вже з понеділка очікується різке похолодання до -18 градусів за цельсієм. Протримається така погода близько тижня – повідомили у відомстві.

Нагадаємо, по області діє 113 пунктів обігріву. 4 з них - у Полтаві за адресами: вул. Великотирнівська, 1а; вул. М. Бірюзова, 76; пров. Шевченка, 5; та вул. Анатолія Кукоби, 39 (у приміщенні Подільської районної ради). У Кременчуці таких пунктів 6. 1-ша міська лікарня вул. Лікаря О. Богаєвського, 60/1, 2-га міська лікарня вул. Манагарова, 7, 3-тя міська лікарня вул. Павлова, 2, проспект Свободи, 130, вул. Кузнечна, 10/2 та біля залізничного вокзалу.

Віктор Карпенко

Коментарі