•  

«Навіть, якщо я сплю з Капліним, то це моя особиста справа», — помічник депутата

16720

Депутат Полтавської міської ради Олександр Шамота відмовився коментувати слова екс-дружини Сергія Капліна про те, що він начебто є секс-партнером народного депутата.

На прохання журналіста видання ІНФОРМАТОР прокоментувати скандальну заяву колишньої дружини Капліна, Шамота відповів лайкою.

«Бл*ть, ви за*бали мені дзвонити! Не лізьте в моє приватне життя, вас не стосується, з яким, де і коли я сплю. Навіть, якщо я сплю з Сергієм Миколайовичем, то це моя особиста справа», – вилаявся він.

Трохи заспокоївшись, Шамота підтвердив, що дійсно працює фітнес-інструктором Капліна. «Я треную Сергія Миколайовича вже близько шести років. Познайомилися ми майже дев’ять років тому, незадовго після того, як я, зацікавившись політикою, долучився до діяльності полтавського осередку «Фронту Змін». З того часу ми стали близькими людьми», – розповів він.

Сергій Каплін і його помічник Олександр Шамота

Шамота додав, що судитиметься з екс-дружиною Капліна Маргаритою. «Вона не мала права ляпати пресі, що їй заманеться. Я нікому ніколи не розповідав про її стосунки з колишнім чоловіком, хоча знаю багато. Я подам на неї в суд», – заявив він.

Нагадаємо, раніше ІНФОРМАТОРповідомляв, що причиною розлучення Сергія Капліна стала його гомосексуальна орієнтація. За словами його екс-дружини Маргарити, п’ять років тому вони розлучилися, бо Каплін пішов від неї до свого тренера Олександра Шамоти.

Посилання на джерело: https://informator.news/navit-yakscho-ya-splyu-...

Коментарі