•  

Недбалість Лисака та полтавських лікарів ледь не вбила дитину. Розслідування «Останнього Бастіону»

10450
Недбалість Лисака та полтавських лікарів ледь не вбила дитину. Розслідування «Останнього Бастіону»

Нещодавно всю країну вразила новина про Альбіну Гохалтер. Дівчинці, яка з мамою Оленою приїхала до Полтави з Угледарська Донецької області прооперували здорову праву нирку, коли медичного втручання потребувала хвора – ліва нирка.

Усі жалілися на недбальство лікарів полтавської дитячої клініки й чиновників, але ті говорять про цей випадок, ніби нічого кримінального не сталося, а до заступника міністра охорони здоров’я Віктора Шафранскього приголомшливий факт недбальства й непрофесійності лікарів узагалі не дійшов.

Лідер ГО «Останній Бастіон» звернувся до начальника охорони здоров’я Полтавської області Віктора Лисака й поставив йому ряд питань щодо лікування й медичних помилок ескулапів, але Лисак не знайшов чого відповісти й послугувався завченими відмовками. Геннадій Сікалов пообіцяв Лисаку, якщо протягом тижня не люструє себе сам, це зробить обурена громадськість Полтави. Вина профільного департаменту в ситуації з Альбіною Гохалтер очевидна, - каже лідер «Останнього Бастіону» Геннадій Сікалов, - «і винні мають понести відповідальність, щоби надалі таких каліцтв дітей не траплялося». 

Коментарі