•  

ОДА через конкурс шукає, як увічнити Революцію Гідності

880
ОДА через конкурс шукає, як увічнити Революцію Гідності

Виконавча влада області оголосила Відкритий конкурс на визначення кращої проектної пропозиції пам’ятного знаку для вшанування учасників та подій Революції гідності 2013–2014 років, який планується встановити в Полтаві.

Повідомлення про це розміщене на офіційному сайті Полтавської облдержадміністрації:

Конкурс триватиме до 25 числа поточного місяця.

«При підтримці Полтавської обласної ради, виконкому Полтавської міської ради, Полтавських обласних організацій Національної спілки архітекторів України та Національної спілки художників України Полтавською обласною державною адміністрацією оголошено проведення Відкритого конкурсу на кращу проектну пропозицію пам’ятного знаку на вшанування подій та учасників Революції гідності – Майдану 2013–2014 років» - ідеться в оголошенні.

Організаторами конкурсу виступили управління містобудування та архітектури й управління культури Полтавської облдержадміністрації.

Розпорядчі документи, склад журі та умови проведення Відкритого конкурсу оприлюднені на офіційномувеб-сайті облдержадміністраціїта на сайті Управління культури облдержадміністрації, туди ж організатори пропонують звертатися за додатковою інформацію та пропонувати ескізи.

Коментарі