•  

Першу 4-сторонню Територіальну угоду підписали на Полтавщині

550
Першу 4-сторонню Територіальну угоду підписали на Полтавщині

Полтавська влада та представники роботодавців області підписали чергову Територіальну угоду.

Під час зустрічі сторін соціального діалогу – повноважних представників органів виконавчої влади, обласної ради, професійних спілок та роботодавців відбулося підписання чотирьохсторонньої Територіальної угоди про співпрацю у сфері економічного та адміністративного розвитку.

Захід відбувся в стінах Полтавської обласної державної адміністрації та став, як запевняють організатори, одним із перших в регіоні, адже має чотирьохсторонній, а не трьохсторонній формат, як було до цього.

– Сьогодні ми маємо можливість переконатися в тому, що Полтавська область є однією з визначальних у введенні таких інновацій. Чотирьохсторонній формат дозволить нам залучити нові ресурси та установи для внутрішнього розвитку. Ми як роботодавці тепер не лише за власної ініціативи зможемо надати більше робочих місць. Головне, це дозволить покращити умови для полтавців. Звичайно це все буде можливо тільки тоді, коли кожна із сторін-підписантів буде виконувати умови договору, – розповів голова Полтавського обласного об’єднання роботодавців Сергій Змієвець.

Угода вступить у виконання уже на початку 2017 року і являє собою систему взаємодії органів місцевої влади та роботодавців області у сфері територіального розвитку та покращення ситуації на обласному ринку праці.

Олександр Гуцул

Коментарі