•  

Полтавцям пропонують зайти до ювелірних крамниць… на обід

3300
Полтавцям пропонують зайти до ювелірних крамниць… на обід

Замість доступного швидкого харчування відвідувачі ЦУМу тепер зможуть поласувати… золотими прикрасами. Здається, що скрутне економічне становище в країні відчувають лише прості пересічні громадяни. Для прикладу, на думку власників ПРАТ «ТД ЦУМ» сьогодні куди вигідніше не подовжити оренду одному з полтавських ресторанів швидкого харчуванні щоб на його місці відкрити кілька бутиків з ювелірними прикрасами. «Таке враження, начебто ми в Арабських Еміратах», - дивується Марк Чаус, власник ресторану швидкого харчування, якому відмовили у подовженні оренди.

Справа в тому, що нещодавно Марку повідомили, що оренда більше не буде подовжена і він може збирати свої речі та йти. Як розповідає сам Марк Чаус, кафе вони викупили майже 4 роки тому у попереднього власника:

«Якщо ви були тут 4 роки тому, то повинні пам’ятати, що кухня тут була жахлива. Ми підняли його з такої ями, що лише нещодавно вийшли на більш-менш нормальні прибутки. Але, як сніг на голову, місяць тому нам кажуть, що оренда більше не буде подовжена. В договорі у нас йдеться, що ми орендуємо приміщення до 1 січня, а від нас вимагають звільнити площу вже з початку грудня. Навіть є інформація, що вже у наступний понеділок, 15 грудня, нас прийдуть виселяти силою», - говорить Марк.

Ніяких інших причин, окрім банальної наживи, для неподовження оренди не існує, адже жодних скарг на порушення умов договору до них бути не може. За попередньою інформацією, на місці ресторану з’являться бутіки з ювелірними прикрасами кількох відомих українських ювелірних заводів.

Боротися надалі за подовження терміну оренду Марк сенсу не бачать, адже знаходитись у стані постійної «війни» - занадто, але на всіх законних умовах буде намагатися не допустити силового метода вирішення конфлікту, який їм, попри умови договору, нав’язує ЦУМ.

«Чарівний» момент в цій історії, як для пересічного мешканця Полтави, є те, що сьогодні, коли більшість сімей опинились в напрочуд тяжкому фінансовому стані, доступний ресторан швидкого харчування з непоганою кухнею, через який щодня проходить не один десяток людей, вважають менш необхідним ніж кілька нових бутиків з ювелірними прикрасами.

Коментарі