•  

Полтавщина змогла скоротити споживання газу тільки на 10%, замість 30% запланованих

220
Полтавщина змогла скоротити споживання газу тільки на 10%, замість 30% запланованих

Полтавська область, за результатами минулого року, провалила вимогу уряду заощадити майже третину блакитного палива, і змогла зменшити споживання всього на десятину.

Найкраще впоралися із поставленим завданням бюджетники. Але на них припадає лише 2% загального споживання газу. Левова ж частка – 42% – приходиться на промислові підприємства. І не всі із них прагнуть заощаджувати блакитне паливо.

Про це доповів на апаратній нараді в голови облдержадміністрації директор департаменту з питань нафтогазового комплексу, промисловості, екології та природних ресурсів Ігор Піддубний

За словами Піддубного, підприємці пояснюють витрати понад встановлену норму збільшенням обсягів виробництва своєї продукції, інші мотивують це тим, що вони платять за газ.

За результатами голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко розпорядився провести з керівниками таких підприємств роз`яснювальну роботу: за словами губернатора бізнесмени після цього повинні усвідомити, що питання економії газу лежить не лише в економічній площині, а й у площині енергетичної безпеки нашої країни.

Коментарі