•  

Полтавська плавчиня Солнцева каже, що втекла до Туреччини бо злякалася, що Росія захопить Україну

4070
Полтавська плавчиня Солнцева каже, що втекла до Туреччини бо злякалася, що Росія захопить Україну

Полтавська плавчиня Вікторія Солнцева, яка 3 грудня вперше виступила під прапором Туреччини розповіла, що саме спонукало її змінити громадянство і імя. Нагадаємо, тепер спортсменка виступає під іменем Гюнеш Вікторія Зейнеп.

В своєму інтерв’ю турецьким ЗМІ, 16-ти річна спортсменка розповіла, в який момент вона вирішила покинути Україну. За її словами, це сталося, коли російські війська вторглися в Крим. В той час, коли війська РФ почали повномасштабну анексію півострова, вона перебувала на спортивних зборах в Ялті. Це і стало причиною того, що вже через три дні Вікторія разом із батьками вже була в Стамбулі. Проте, як відомо, ще під час чемпіонату в ОАЕ її колишній тренер Сергій Бондар вже підшукував для своєї підопічної нового тренера за кордоном.

«Турецька операція» трималася в великій таємниці і подробиці стали відомі лише через півроку після того, як дівчина перебралася до Стамбулу.

На запитання, чого її родина обрала саме Туреччину, дівчина сказала, що в них був вибір з декількох країн. Росію, як варіант вони відразу відкинули, адже для них ця країна ворог. В Швеції, за словами спортсменки, дуже холодно, а в Єгипті вона не відчуває себе комфортно. А от Туреччина стала ідеальним варіантом. Вікторія плекає великі надії на свої подальші успіхи в цій країні і мріє навіть перевершити славу Роксолани, як найвідомішої українки в Туреччині.

Турецькі фахівці пророчать українці велике спортивне майбутнє і не шкодують для цього ні зусиль ні коштів. Її консультантом став Боб Боумен, який підготував не одного олімпійського чемпіона. Сама ж Вікторія теж мріє про Олімпійське золото, та здобути його вона зможе не так скоро, як би їй хотілося, Федерація плавання України заявила, що не дасть дозволу Солнцевій приймати участь в Олімпійських іграх 2016 року.

Коментарі