•  

Полтавські правоохоронці підбили підсумки 2014 року у сфері боротьби з наркозлочинністю

330
Полтавські правоохоронці підбили підсумки 2014 року у сфері боротьби з наркозлочинністю

В Управлінні по боротьбі з незаконним обігом наркотиків УМВС України в Полтавській області підбили підсумки своєї роботи за 2014 рік. Так у минулому році у сфері незаконного обігу наркотиків зареєстровано 852 кримінальних правопорушень, з них 280 – за незаконний збут наркотиків, 435 – за незаконне зберігання наркотиків, 60 – за посів та вирощування нарковмісних рослин.

Олена Черевань, тимчасово виконуюча обов’язки начальника УБНОН розповіла, що протягом року на території області зареєстровано 280 фактів збуту наркотичних засобів, оголошено про підозру 94 особам та направлено до суду з обвинувальним актом 247 кримінальних проваджень. Із загальної кількості кримінальних правопорушень закрито 92 провадження.

В 2015 році робота по виявленню незаконного обігу наркотичних речовин продовжилась. Не зважаючи на те, що рік тільки розпочався, співробітникам УБНОН вдалося викрити 4 кримінальні правопорушення за фактом створення нарколабораторій, використання спеціального обладнання для виготовлення наркозасобів. Шістьом особам з початку поточного року оголошено підозру, до суду направлено 5 обвинувальних актів, повідомили в ВЗГ УМВС України в Полтавській області.

В 2014 році правоохоронці виявили 39 фактів утримання наркопритонів і викрили 3 канали постачання наркотиків між регіонами України. Одним із способів боротьби з незаконним обігом наркотиків є виявлення розповсюджувачів в мережі Інтернет. В такий спосіб в Кременчуці затримали злочинців, що через Інтернет продавали «канабіс».

Крім того, згідно чинного законодавства, правоохоронці ведуть роботи по виявленні та вилученні коштів отриманих від незаконного обігу наркотиків та накладення арешту на майно наркозлочинців. В 2014 році було накладено арешт на майно підозрюваних у скоєнні злочинів на суму 1 413 124 млн. грн., вилучено майна на суму 555 073 тис. грн. Із незаконного обігу вилучено 348 кг 428 г наркотичних засобів.

Коментарі