•  

Полтавські рятувальники доправлять вимушеним переселенцям з Донбасу гуманітарну допомогу від ООН

220
Полтавські рятувальники доправлять вимушеним переселенцям з Донбасу гуманітарну допомогу від ООН

В рамках проекту гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам, які нині проживають на території Полтавської області, співробітники рятувальної служби Полтави відвезуть найнеобхідніші речі тим, хто найбільше цього потребує.

Така акція проходить за підтримки Управління Верховного Комісару ООН у справах біженців та БА «Світло надії». Гуманітарна допомога для переселенців з Донбасу спершу надійшла до обласного центру, а вже звідси буде перенаправлена в райони області, повідомили в прес-центрі ГУ МНС України в Полтавській області. До складу допомоги входять продуктові набори, постільні набори, набори теплого одягу для дорослих та дітей.

Сьогодні зранку полтавські рятувальники завантажили всю отриману гуманітарну допомогу, щоб доправити її до громадян, які вимушені були покинути свої рідні домівки, через бойові дії. «Хочу подякувати співробітникам Служби порятунку за підтримку та допомогу в доставці, завдяки цьому вже найближчим часом переміщені особи отримають від Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців гуманітарну допомогу, яка буде особливо корисною взимку», - зазначила заступник виконавчого директора БА «Світло надії» Надія Тимошенко.

Коментарі