•  

Полтавський Держгеокадастр виділив землю 29 атовцям із Гребінки

880
Полтавський Держгеокадастр виділив землю 29 атовцям із Гребінки

29 учасників війни на Сході України отримали земельні наділи в Гребінці Полтавської області. Дозволи на розроблення проектів землеустрою військовим передав Вадим Чувпило, в.о.начальника Держгеокадастру в Полтавській області. Захід відбувся у рамках робочого візиту керівника в Гребінку 17 серпня.

– Сьогодні з робочим візитом, відвідав один з найвіддаленіших з районих центрів Полтавщини – Гребінку. З поміж інших виробничих питань, завдяки злагодженій роботі місцевої влади та Головного управління Держгеокадасту у Полтавській області, 29 бійців АТО отримали земельні наділи. Це традиційний захід, який підтверджує, що показники ефективності роботи не у статистиці, а у свідомості задоволених такою роботою громадян, – прокоментував Вадим Чувпило на сторінці у Фейсбуці.

Нагадаємо, понад 200 учасників війни на Сході України отримали документи на право власності земельними ділянками місяць тому в Полтаві.

БІЛЬШЕ ЧИТАЙТЕ: Понад 200 атовців отримали земельні ділянки в Полтавському районі

Землю учасникам війни на Сході України передав полтавський фахівеь із енергетики та екологічних питань Геннадій Сікалов та Віктор Якович Манжос, у минулому начальник ІІ відділу Полтавського обласного військкомату.

Коментарі