•  

Полтавський Держгеокадастр взявся за проблеми Решетилівського району

2860
Полтавський Держгеокадастр взявся за проблеми Решетилівського району

Керівник Держгеокадастру в Полтавській області Вадим Чувпило розповів про вирішені проблеми з наданням земельних ділянок атовцям із Миргородського району. Посадовець зазначив, що зараз Держгеокадастр працює над вирішенням корупційних проблем у структурі кадастру Решетилівського району.

– На позаминулому тижні був у Миргороді. Там проблеми вирішені. Близько 50 чоловік отримали накази про розробку проекту землеустрою. Всі вони вже отримали земельні ділянки, – Чувпило.

Питання з Решетилівським районом наразі зостається відкритим. Виявлено недбалість службових осіб зі структури Держгеокадастру, зазначив Чувпило.

– Окремі працівники кадастру штучно створювали перепони учасникам АТО щодо реалізації їхніх повноважень. Це пов’язано було, в першу чергу, зі спільною змовою деяких сільських голів і землевпорядників. Вони приховували інформацію про вільні земельні ділянки, не приймали заявки на отримання землі, видавали незрозумілі довідки, створювали інші бюрократичні перепони. Ми ці перепони усунули, – керівник.

Голова Держгеокадастру заявив, що самим усуненням бюрократичної тяганини ситуацію не змінити докорінно. У Решетилівському районі потрібні реальні кадрові зміни, наголосив він.

– Ми усунули перепони в Решетилівському районі. Та є приказка, що горбатого могила виправить. Тільки з приходом нових, потенційних, енергійних кадрів, які не втягнуті в корупційні зв’язки, можна виправити ситуацію. Це не тільки в Решетилівському районі, а й в інших. Уже порушив це питання перед Максимом Мартинюком, головою Держгеокадастру України, – Чувпило.

Нагадаємо, на початку липня керівникиБО «Благодійний фонд «Плече побратима» та ГО «Європейська Україна» подякували керівнику Держгеокадастру в Полтавській області Вадимові Чувпилу за сприяння в налагодженні ситуації з отримання земельних ділянок учасниками війни на Сході України та членів сімей полеглих бійців.

Коментарі