•  

Полтавський військовий прокурор ніяк не може «зам’яти» справу про розкрадання майна ЗСУ

6600
Полтавський військовий прокурор ніяк не може «зам’яти» справу про розкрадання майна ЗСУ

Військовий прокурор Полтавського гарнізону Ігор Захаркевич вступив в змову з обласним УСБУ,  щоб "зам’яти" крадіжку у військовій частині А-0312.

Нагадаємо, з території в/ч А-0312 намагалися вивезти великий вантаж обмундирування і бойового захисту під виглядом панчіх. Автомобіль,з водієм, був затриманий полтавським управлянням Служби безпеки України на виїзді з війскькової частини.

При цьому військова прокуратура під керівництвом Захаркевича досі не може назвати причетних:у своєму «розслідуванні» ссилається на «ймовірно неправильно» виписану накладну і складність інвентаризації майна частини.

Станом на сьогодні розслідування справи не просунулося ані на йоту.

За словами джерела «Останнього Бастіону», тісно знайомого з ходом слідства, наприкінці минулого року з Полтавського обласного управління СБУ Захаркевичу надійшла рекомендація швидко дати ефективний результат -і закрити справу. А самого посадовця навіть викликали до начальника УСБУ в Полтавській області. 

В УСБУ  «Останньому Бастіону» повідомили, що справа дійсно була взята на контроль відділом військової контррозвідки, проте начальник підрозділу не зміг підтвердити або спростувати наведені факти,посилаючись на неуповноваженість коментувати.

Разом з цим, за словами самого прокурора гарнізону Ігора Захаркевича, слідство триває власним ходом. Крім цього він визнав, що відомством «поки-що» не проведена низка слідчих і розшукових дій, щоб завершити цю справу.

При цьому Захаркевич не повідомив, чому його запрошували до начальника УСБУ в Полтавській області,та наголосив, що його позиція –СБУ, згідно закону, не має права вмішуватися у цю справу.

Григорій Тудихата.

Коментарі