•  

ПолтНТУ плекає екологічне майбутнє Полтавщини

8800
ПолтНТУ плекає екологічне майбутнє Полтавщини

В університеті відбувся щорічний конкурс шкільних робіт – 27 шкіл міста взяли участь у змаганні.

Творчий конкурс шкільних робіт екологічної тематики «Екологічне майбутнє Полтавщини» проводиться у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка вже вдруге, а організатори та ідейні натхненники заходу – кафедра прикладної екології та природокористування – планують розширювати конкурс та проводити його щорічно.

Цього року конкурсі взяли участь 58 учнів 9-11 класів 27 шкіл Полтави і Полтавської області, не байдужих до екологічних проблем Полтавщини. На конкурс подані творчі роботи, що привертають  увагу до проблем екології у різних сферах Полтавської області. Видами таких робіт можуть бути: дослідницькі роботи, стенди, плакати, фотографії, фотоколажі, малюнки, витинанки, відеоролики тощо.

Роботи, надіслані полтавськими школярами, торкнулися широкого кола найактуальніших екологічних проблем Полтавщини. Роботи юних екологів поділилися за таким видами:

Екологічне есе: «Актуальні екологічні проблеми Полтавщини, шляхи їх вирішення» Екологічні ініціативи: «Як я бачу подальший екологічний розвиток Полтавського області» Екологічні прикладні дослідження: «Розв’язання актуальних науково-дослідних екологічних питань»

Переможців конкурсу визначала комісія, до складу якої увійшли провідні фахівці-екологи, викладачі кафедри прикладної екології та природокористування Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка на чолі з професором Юрієм Голіком, а також представники громадських екологічних організацій. За словами фахівців, роботи школярів були надзвичайно цікавими, зроблені з великою любов'ю до рідної землі. Два перших місця посіли Богдан Гладенький з Кременчуцького ліцею №4 та Ростислав Карташов з Новоселівської загальноосвітньої школи.

Коментарі