•  

ПолтНТУ приєднався до IceBucketChallenge!

1590
ПолтНТУ приєднався до IceBucketChallenge!

Студенти Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка вкотре довели, що не байдужі до будь-яких благодійних акцій та заходів. Цього разу молодь ВНЗ взяла участь у всесвітньому флешмобі Ice Bucket Challenge, перейнявши естафету від Студентського парламенту ПЮІ НЮУ ім. Ярослава Мудрого.

Наші студенти одноголосно вирішили пожертвувати кошти на допомогу українській армії.

Однією з учасниць стала Дарина Голозубова, яка поділилася враженнями від акції:

Це справді яскравий проект, який спрямований на допомогу тим, хто цього потребує. Я вважаю, що якщо таким чином можна врятувати хоча б одне життя – це того варте. Мені дуже приємно, що прийшло стільки народу, яким також не байдужі проблеми сучасності і, що цими людьми являються студенти Полтавського національного університету імені Юрія Кондратюка. Безперечно, ми – найкращі.

Однією з умов є передача естафети, тож удачі:

1) Національному університету кораблебудування ім. адмірала Макарова

2) ПНГрТ ПолтНТУ

3) Миргородському художньо-промисловому коледжу

Раніше Ice Bucket Challenge був акцією, спрямованою на підвищення обізнаності щодо бічного аміотрофічного склерозу, благодійного фінансування фондів з дослідження цієї хвороби. Нині ж він здобув широкого розголосу як кампанія, спрямована на привернення уваги до широкого кола проблем людства та благодійних акцій. Кампанія організована у вигляді флешмобу, в якому люди повинні облити себе відром крижаної води і зробити пожертву. Набрала широку популярність в серпні 2014 завдяки участі багатьох відомих особистостей, тепер і Полтавський національний технічний університет приєднався до їхніх рядів.

Коментарі