•  

​Працівники «Полтавафарму» пікетують Полтавську ОДА ОНОВЛЕННЯ

5090
​Працівники «Полтавафарму» пікетують Полтавську ОДА ОНОВЛЕННЯ

Біля сотні працівників комунального підприємства «Полтавафарм» зібралися біля Полтавської ОДА з вимогою дати підприємству можливість працювати в нормальному режимі. Також колектив висловлює протест проти дій голови Полтавської облради Олександра Біленького, який усупереч закону звільнив в.о. директора «Полтавафарм» В'ячеслава Білизного.

Зі слів фармацевтів, голова облради Біленький повторює сценарій черкаської фармацевтичної мафії та тамтешньої «Фармації». Докладніше про черкаську фармацевтичну мафію тут.

Це не перший протест робітників «Полтавафарму». 18 березня фармацевти заблокували рух транспорту на трасі Київ-Харків. Учасники акції перекрили дорогу в районі ринку «Мотель». 


Вирішити конфлікт спробував заступник голови Полтавської облради Євген Холод, який прибув на місце подій.

 

Нагадаємо, 4 березня відбулося пленарне засідання четвертої позачергової сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання, на яке прийшли близько 300 працівників «Полтавафарму». Колектив обурився через примусове звільнення в.о. директора В'ячеслава Білизного та назначення на посаду Дмитра Майбороди. Детальніше -тут-.

Простоявши годину та не дочекавшись відповіді чиновників з облради та ОДА, робітники «Полтавафарму» перекрили рух транспорту на дорозі по вул. Жовтневій навпроти будівлі СБУ.

Фармацевти зазначають, що це вимушений крок, яким вони привертають увагу до своєї проблеми, оскільки голова облради Біленький відмовляється від діалогу, сховавшись у кабінеті. 

Коментарі