•  

Працівники полтавського аеропорту готові масово звільнитися

5610
Працівники полтавського аеропорту готові масово звільнитися

Співробітникам аеропорту чотири місяці не виплачується зарплата.

Трудовий колектив Полтавського обласного комунального підприємства «Аеропорт – Полтава» не отримує заробітної плати вже чотири місяці. Ще 9 осіб попередили про намір написати заяву на звільнення.

В керівництві аеропорту наразі заявляють, що попри заходи, спрямовані на економію фінансів та скорочення штату, заборгованість постійно зростає.

Перший заступник голови Полтавської облради Володимир Марченко повідомив, що облрада вважає за необхідне зберегти аеропорт і готова вжити додаткових заходів, в тому числі залучення приватного капіталу.

Також в облраді наголошують, що 50% фонду заробітної плати припадає на керівників підприємства. У першу чергу облрада має намір вирішити питання погашення заробітної плати перед рядовими працівниками.

«Зараз ми шукаємо шляхи вирішення даного питання. Фінансове управління аналізує можливість фінансування за рахунок перерозподілу коштів. Якщо буде економічна можливість, то, думаю, на сесії ми проголосуємо за відповідне рішення. Зараз у першу чергу вирішується питання погашення заробітної плати рядовим працівникам», – сказав Володимир Марченко.

Крім цього, на засіданні вирішили створити спеціальну комісію для виведення підприємства на прибутковий рівень. До цього планують залучити і представників з бізнесових структур.

Коментарі